1

Jūsu iepirkuma grozs ir tukšs.

..Jūsu dzīves īpašajiem mirkļiem

Ražošana

  1. Sākotnēji meistars izgatavo augstākās kvalitātes parafīna griezto sveču serdes, kas tiek izdarīts karstu parafīnu ielejot speciāli izgatavotās formās.
  2. Izgatavotās serdes tiek mērcētas karstā ietonēta parafīna vannās. Jau šajā mirklī sveču meistaram iztēlē ir jābūt skaidram sveces gala rezultātam un jāizdara izvēle kādas krāsas un cik biezi slāņi jāveido. Tāpat ļoti svarīga ir temperatūras kontrole šajā procesā. Ja temperatūra būs par zemu, tad sagatavotā svece griešanai ļoti ātri atdzisīs un to nebūs iespējams līdz galam apstrādāt, ja temperatūra būs par augstu, nebūs iespējams izveidot kvalitatīvus krāsainos parafīna slāņus.
  3. Kad grieztās sveces meistars ir izveidojis iepriekš izdomātos krāsainā parafīna slāņus, tad var sākties unikālais sveces griešanas un neatkārtojamo formu veidošanas process. Šis ir pats interesantākais un sarežģītākais grieztās sveces veidošanas posms, kad atklājas meistara meistarība un iztēlē radītājam ir jāpārtop taustāmā neatkārtojamā mākslas darbā.
  4. Kad sveces formas veidošanas process pabeigts, svece tiek lakota ar ūdens bāzes laku, kas padara sveces virsmu glancētu un aizsargā sveces izgriezumu virsmu pret bojājumiem, karstuma un putekļiem.
    Rezultāts ir fantastiska, neatkārtojama Kart grieztā svece, kas ir mākslas darbs pat tad, kad tā nedeg. Tā lieliski iederēsies katrā Jūsu dzīves īpašajā mirklī un dos prieku, mieru un harmoniju..